Endüstriyel Filitreler

Erfil, filtre sektöründe girdiği günden bu yana daima kalite odaklı çalışmak suretiyle kısa sürede ismini duyurmuştur. Bilindiği üzere bir filtrede en önemli olan ve dikkat edilmesi gereken husus pliselenmiş filtre kağıdının düzgünlüğü ve kalitesidir. İyi bir filtrede kağıtların çok düzgün bir şekilde ve eşit aralıklarla yerleştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde tüm yüzeylerden eşit bir şekilde havanın geçmesi sağlanabilir ki, bu da filtre ömrünü doğrudan etkileyen nedenlerin başındadır.

Erfil, her filtre için uygun filtre kağıdı kullanmak suretiyle müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermekte ve filtrenin fonksiyonel ömrü boyunca maksimum verimde çalışmasını garanti altına almaktadır.

Erfil marka hidrolik filitrelerde 1. sınıf epoksi Amerikan tel kullanmakta olup paslanmaya karşı uzun süre dayanım sağlamış, toz boya filtrelerde ise kullanılan teflon gözenek büyüklüğünün 3-10 mikronu aşmayacak şekilde olmasına dikkat edilmiştir. Erfil pazarladığı ürünlerde TSE ve ISO belgeli, kalite standartlarına uygun olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

Özel Sipariş: Müşterilerimiz telefon, internet sitemiz veya elektronik posta adresimiz aracılığıyla istek ve siparişlerini anında iletebilmekte ve aynı çalışma günü içerisinde karşı bilgi firma yetkililerince müşterilere ulaştırılmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına özel tasarlanan ve üretilen filtreler, firma teknik ekibi ile müşteriler arasında kurulan dolaysız ortak çalışmasının bir göstergesidir.