KURUMSAL

Hakkımızda:

Ocak 2006 yılında Erhan ATMACA ve aile bireyleri tarafından kurulan Erfil Filtre San.Tic. Ltd. Şti. ticaret hayatına başlamıştır. İlk başlarda sadece havalandırma filtrelerinin üretimini ve tedariği sağlayan firmamıza ilerleyen zamanlarda endüstriyel alanlara da kullanılan ürünlerin imalat ve satışı da eklenmiştir. Yer aldığımız başlıca sektörler otel,plaza , AVM , Su arıtma sistemleri, otomotiv sanayi, hastaneler, Lastik Fabrikaları, doğal gaz tesisleri, demir çelik fabrikalrarı vs. ‘dır.
13 yıldır birçok sektörde faaliyet gösteren Erfil Filtre firmasında halen kurucu ortak ve şirket müdürü sıfatıyla Erhan ATMACA yer almaktadır.

Erhan ATMACA 1979;
İskenderun doğumludur. Kendisi Uludağ Üniversitesi Ekonometri mezunu olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Misyonumuz:

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz:

Ürün çeşitlerimizi ve kapasitemizi, yeni teknolojileri takip ederek arttırarak, firmamızın yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda dünya şirketleri arasında tercih edilen bir şirket olmasını sağlamak, rekabetçi ve globalleşen dünyada ürün ve hizmet kalitemizi iç ve dış müşterilerimize iş mükemmelliği ve memnuniyeti olarak yansıtarak, müşterilerimizle, tüm çalışanlarımızla başarının gurur ve mutluluğunu yaşamaktır.

Kalite Politikamız:

Erfil kurulduğundan bu yana sektöründe bir dünya şirketi olma yolunda Türkiye ve dünya pazarında sürekliliği ve rekabetçi yapısıyla ürün ve hizmet kalitesine büyük önem vermektedir.